Виробництво емульсійних засобів

Виробництво емульсійних засобів

Емульсійні косметичні засоби являють собою гетерогенну грубодисперсну (неоднорідну за складом, що складається з відносно великих часточок) речовину. До їх складу входить дві рідини, які в природі не змішуються (зазвичай жирова та водна основи). В емульсійних засобах такі речовини перебувають у дрібнокрапельному стані, одна з них розподілена в іншій. Прикладом емульсійних косметичних засобів є кремові сироватки, батери, молочко.

Виробництво емульсійних засобів під власним брендом – це широкі можливості для розвитку малого, середнього та великого бізнесу, збільшення продажів. Вкладені в розробку та випуск продукції під власною торговою маркою кошти повернуться та принесуть прибуток. Крім того, власний б’юті-бренд допомагає формувати імідж компанії, сприяє зростанню довіри до її продукції та росту попиту.

Наша компанія виконує комплексне контрактне виробництво натуральної косметики: від розробки концепції до її втілення. Ми виготовляємо креми, батери, маски, бальзами, молочко, кремові сироватки під брендом замовника та багато іншого.

Технологія виробництва кремів та інших емульсійних засобів

Технологія натуральної косметики складається з декількох стадій, на яких відбувається формування споживчих властивостей готового продукту. Від правильно підібраної рецептури та дотримання вимог технологічного процесу залежить якість косметичних засобів та їх ефективність. В основному документі для виробництва – технологічному регламенті – визначені послідовність операцій, всі параметри, які впливають на кінцевий результат (наприклад, швидкість та час перемішування, температура, тиск).

Сучасне виробництво косметичних кремів складається з підготовчого, варильного та фасувального етапів.

Підготовчий етап включає наступні операції:

  1. підготовка сировини;
  2. плавлення та розігрів твердих компонентів (наприклад, парафіну, стеарину, церезину, високомолекулярних спиртів, восків);
  3. приготування жирової основи;
  4. дистиляція води;
  5. приготування водних розчинів.

Виробництво (варіння) натуральної косметики

На етапі варіння виконують перемішування водної та жирової основ, варіння, емульгування, охолодження та парфумування продукту, введення біологічно активних та інших термостійких компонентів.

Варіння та емульгування відбуваються в основному реакторі (варильному котлі). Зазвичай перемішування та варіння емульгованих косметичних засобів виконують при температурі 70–90 градусів в залежності від густоти готового продукту. Необхідна температура створюється завдяки циркуляції гарячої води у сорочці реактора.

Емульгування (дроблення рідини на краплі та утворення тонких суспензій) виконують механічним (за допомогою гомогенізаторів) або ультразвуковим (за допомогою гідродинамічних перетворювачів) методом. Процес займає декілька годин. Отримана емульсія не розшаровується протягом всього терміну зберігання.

Після завершення емульгування отриману масу охолоджують до температури 40-50 градусів, додають до неї парфумерну композицію, ферменти, екстракти трав та інші компоненти. При перемішуванні маса охолоджується до 20-30 градусів.

Окрім так званого гарячого методу в виробництві натуральної косметики також використовують низькотемпературний спосіб, який передбачає підмішування до гарячої або холодної масляної фази водного компонента кімнатної температури.

Отриманий косметичний засіб обов'язково проходить перевірку в лабораторії на відповідність заявленим характеристикам.

Фасування та пакування косметики

На фасувальному етапі готовий продукт фасують на автоматичних лініях та упаковують у заздалегідь підготовлену тару. Після його завершення продукт готовий до відправки замовнику та його запуск у продаж.

Замовляйте виготовлення натуральної косметики на сучасних виробничих потужностях нашої компанії. Ми оперативно налагодимо повний цикл виробництва кремів, сироваток та інших емульсійних засобів найвищої якості під вашим брендом.