Виробництво піномийних засобів

Виробництво піномийних засобів

Піномийні засоби (шампуні, гелі для душу, мило, пінки для вмивання) є важливою частиною повсякденного життя кожної людини. Саме тому виробництво піномийних засобів під власним брендом – це вигідний варіант інвестицій для сучасного бізнесу у сфері краси.

Мийні засоби косметико-гігієнічного призначення за останні 10-15 років зазнали істотної еволюції з точки зору якості та функціональності. Більше уваги приділяється дерматологічній м'якості, косметичній ефективності, екологічності та естетичності оформлення пакування.

Наша компанія надає повний комплекс послуг контрактного виробництва піномийних засобів за сучасними стандартами. Ми візьмемо на себе розробку рецептури та дизайну, підбір сировини, виробництво, розфасовку та пакування, допоможемо з оформленням необхідних документів. Наші клієнти отримують товари, які одразу можна виставляти на полицю магазину або пропонувати відвідувачам торговельних інтернет-майданчиків.

Особливості виготовлення шампунів

Шампунь – це косметичний засіб для очищення волосся та шкіри голови та догляду за ними. За консистенцією розрізняють шампуні у формі рідини, гелю, крему чи порошку, за складом – виготовлені на основі синтетичних поверхнево-активних речовин, жирових компонентів змішаного складу.

Найбільше поширення отримали кремоподібні та гелеподібні шампуні, які зручні в застосуванні та дозуванні. Основну функцію шампуню – очищення волосся зазвичай забезпечують поверхнево-активні речовини. Шампуні можуть бути сульфатними або безсульфатними. В залежності від призначення до складу піномийного засобу також додають кератини, гідролізати пшениці (для відновлення волосся), натуральні олії, екстракти лікарських рослин (для догляду та блиску) та інші компоненти.

Перший крок: рецептура

Виробництво шампуню починається після розробки рецептури та схвалення зразка замовником. Наші клієнти мають вибір:

  1. застосувати готову рецептуру, змінивши лише пакування та назву бренду;
  2. вдосконалити рецепт, що вже існує, або створити авторську новинку, яка не має аналогів.

Наша лабораторія з виробництва косметики втілить в життя будь-які побажання замовників (попередньо надається консультація з питань поєднуваності компонентів).

Контрактне виробництво косметики: сировина та технології

Виготовлення шампунів складається з декількох етапів:

  1. Підготовка основи (демінералізованої води) полягає в очищенні рідини від домішок при проходженні через спеціальні мембрани. Готова основа зберігається в накопичувачах з дотриманням певних умов.
  2. За необхідності інші компоненти також проходять стадію підготовки.
  3. Перемішування компонентів (порошків, емульсій, рідин) у необхідних пропорціях та створення готового продукту відбувається у промислових реакторах. Процес в залежності від рецептури та технології може займати до 20 годин. Для досягнення ідеальної прозорості постійно ведеться технологічний контроль.

Лабораторія з виробництва косметики: контроль якості

Перевірка якості шампуню відбувається протягом усього виробничого процесу. Зразки готового продукту також обов'язково тестують на відповідність заявленим складу та характеристикам. 

Виробництво гелю для душу

Гель для душу – це емульсія на основі дистильованої води, до складу якої входять поверхнево-активні речовини, вітамінно-мінеральні комплекси, ефірні олії, парфумерні композиції та інші компоненти. Склад компонентів та їх пропорції є індивідуальними для кожного продукту. За призначенням косметичні засоби поділяють на живильні та зволожуючі, тонізуючі, з ефектом скрабу, антибактеріальні.

Гелі для душу виготовляють шляхом змішування рідких та сухих інгредієнтів при кімнатній температурі або під нагрівом.

Замовляйте контрактне виробництво піномийних засобів під власним брендом в нашій компанії та отримуйте прибутки від продажів.